Lezajlott a második motoros vezetéstechnikai tréning is a Jakabszállási Repülőtéren, az eseményen több mint 20 motoros vett részt. Ahogyan az első alkalommal is, a cél az volt, hogy a kevésbé rutinos motorosokat is felzárkóztassuk, de a „régi motorosok” se unatkozzanak.

K.O. vezetéstechnikai tréning

A nap a „bemelegítés” után az előre berendezett pálya begyakorlásával kezdődött, ahol voltak meglepetések mindenki számára. Oktató kollégánk Nagy Zoltán több esetben bemutatott egy-egy feladatot, de olyan is előfordult, hogy a résztvevő utasként ült Zoli mögé.

Az ebédet követően versenyt rendeztünk, ahol hiba nélkül a lehető legrövidebb időn belül kellett teljesíteni a pályát.

A legjobban teljesítő motorosok:

  1. helyezett: Kis Balázs
  2. helyezett: Kis Pál
  3. helyezett: Dávid Miklós

A verseny után a résztvevők fékezési feladatokat kaptak, illetve lehetőségük volt egy olyan szlalompályán gyakorolni, ahol végre magasabb fokozatba kapcsolhattak.

A nap végén a csapat közös motorozásra indult Csongrádra.

A program részleteit itt megtalálhatják az érdeklődők: Motoros vezetéstechnikai tréning 2019_05_25